2015.08.21

Kategori » Rüyalar

Rüyada para saymak

Masa

cinler

Rüyada para saymak, normal hayatta rüya sahibinin oldukça fazla para harcadığını ve plansız bir şekilde hareket ettiğini işaret etmektedir. Bilinçli olunmadığı taktirde maddi bir kriz yaşanabilir ve dolayısı ile borçlanma gibi durumlar yaşanabilir. Rüya alimleri, rüyada para saymanın aslında normal hayatın tam tersi olarak elinden çıktığı anlamına gelmektedir.
 

Para saymak, aynı zamanda söylenecek sözlere, kırılacak kalplara rivayet edilir. Hem rüya sahibinin kırılacağı hem de kıracağı birkaç durumun yaşanmasından dolayı, manevi anlamda bir dönem zorluk yaşanabilir
 

cinler

Rüyada para saymak, bazı alimlere göre de manevi anlamda huzurun bulunacağına işaret edecektir. Özellikle ikili ilişkilerde ve dostluklarda sevgiler katlanacak ve dingin bir döneme girilecektir. Paranın miktarı ve ne kadar süre sayıldığı da bu rüyaya destek verecek ve etkisini arttırıyor olacaktır.

Rüyada para saymak psikolojik  yorum

Rüyada para saymanın psikolojik yorumu ise aslında kişinin ne kadar çok mal sahibi olmak istediği ile orantılıdır. Çok çalışan ve hep bir eyler elde etmek isteyen insanları işaret eden bu rüya, sürekli bir şeylerin ters gitmesi ile hedefe ulaşmayı göstermektedir.

Rüyada varsayılan paranın bozuk para ya da kağıt para olması da elbette rüyayı değiştirebilir. Kağıt para daha olumlu olarak yorumlanırken, bozuk para saymak ise maddiyat olarak kişiyi zorlayacak olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada para saymak aslında kişinin dışa vuruşudur. Hayallerini kurduğu ve olmasını istediği durumların rüyada görünmesi, kişinin bu gibi durumlardan ne kadar etkilendiğini göstermektedir. Dolayısı ile özellikle uyumadan önce para konularını düşündüyseniz ve planlar yaptıysanız bu rüyayı görme olasılığınız oldukça yüksek olacaktır.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek genel olarak iyi olarak yorumlanmaz. Normal ...

Rüyada çok para görmek

Rüyada çok para görmek, normalinin tam tersi olarak yani zar ...

Rüyada bozuk para görmek

Rüyada bozuk para görmek rüya alimleri tarafından hayırlı ...

Rüyada demir para görmek

Rüyada demir para saymak   Rüyada demir para saymak, r ...

Rüyada kâğıt para görmek

Rüyada kağıt para görmek aile hayatında ve iş hayatında bazı sıkınt ...

Rüyada para almak

Rüyada para almak rüya sahibi için sağlık ve huzur anlamında ...

Rüyada para bulmak

Rüyada para görmek hemen hemen herkesi heyecanlandıran rüyalar ...

Rüyada para çalmak

Rüyada para çalmak, aslında rüyanın tam tersi olarak bir dos ...

Rüyada para saymak

Rüyada para saymak, normal hayatta rüya sahibinin oldukça fa ...

Rüyada sahte para görmek

Rüyada sahte para görmek hayırlı olarak tasvir edilmez ve iş hayatı ...